CI Games to globalnie rozpoznawalny producent i wydawca gier wideo, znana z marek gier takich jak Sniper Ghost Warrior oraz Lords of the Fallen.

Założona w 2002 roku w Warszawie firma działa na prawdziwie globalną skalę, zatrudniając ponad 140 specjalistów z branży w studiach w Polsce, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i Rumunii, a także w biurach wydawniczych i marketingowych w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Polsce. CI Games jest notowane na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Rozwojowa, dochodowa marka

Dzięki katalogowi unikalnych tytułów o wysokiej jakości, CI Games odnosi coraz większe sukcesy na rynku gier konsolowych i PC. Firma dostarcza gry video, które cieszą się uznaniem w skali światowej, w szerokiej gamie popularnych gatunków, oraz współpracując jako licencjonowany globalny wydawca z Sony, Microsoftem i Nintendo.

Solidna baza dla profesjonalistów z branży

CI Games to znana globalnie firma, która samodzielnie wydaje gry opracowane przez wewnętrzne studia. Założona prawie 20 lat temu, CI Games nieustannie wzmacnia swoje wewnętrzne zasoby. Obecnie składa się z utalentowanego i doświadczonego zespołu profesjonalistów z branży, biegłych w tworzeniu tytułów, które osiągają sukces komercyjny oraz uznanie mediów. Dodatkowym wsparciem jest doświadczony zespół wydawniczy CI Games, który odnosi wymierne sukcesy we wszystkich kluczowych obszarach dystrybucji i komunikacji.

Dynamiczna produkcja

Wraz z otwarciem studia Hexworks i wydawnictwa United Label, staliśmy się Spółką, która tworzy wielu wysokiej jakości gier w kilku gatunkach jednocześnie. Produkcja i wydawanie wielu tytułów w tym samym okresie pozwala nam rosnąć znacznie szybciej. Dzięki współpracy z zewnętrznymi partnerami outsourcingowymi, CI Games jest w stanie produkować gry wydajnie i efektywnie, kontrolując jednocześnie wszystkie kluczowe procesy twórcze i produkcyjne.

Stale rozwijające się marki

CI Games tworzy gry, w gatunkach, w których odnieśliśmy dotychczas największe sukcesy. Chcemy zbudować mocną infrastrukturę własności intelektualnej, która wkroczy na nowe media, od narracji po film. Nasza strategia wydawnicza skupiona jest wokół tworzenia, rozwijania i publikacji w obrębie własnych marek gier na wszystkie wiodące platformy.