Nasza misja to ciągły rozwój zarówno nowych, jak i istniejących marek, znanych i cieszących się uznaniem w skali światowej. Dzięki wydawaniu tytułów wiodących w swoim gatunku, cenionych za jakość, kreatywność i innowacje, dążymy do zapewnienia dynamicznego wzrostu wyników finansowych.

CI Games to znana na całym świecie firma zajmująca się grami wideo, ceniona za najlepsze w swojej klasie gry w gatunkach akcji i RPG w tym serię Sniper Ghost Warrior oraz Lords of the Fallen. Założona w 2002 roku działa na prawdziwie globalną skalę, zatrudniając ponad 140 specjalistów z branży z całego świata. Spółka notowana jest na głównym rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. 

Solidne fundamenty, pewna przyszłość

Seria Sniper Ghost Warrior sprzedała się w ponad 12,5 milionach egzemplarzy na całym świecie, a sprzedaż Lords of the Fallen (2014) niedawno przekroczyła próg 3 milionów kopii.

CI Games jest niezależnym, globalnym deweloperem i wydawcą gier wideo, posiadającym studia w Warszawie, Barcelonie, Bukareszcie, Wielkiej Brytanii oraz biuro wydawnicze w Stanach Zjednoczonych. Od blisko 20 lat tworzymy tytuły rozpoznawalne na całym świecie, przez ten czas zdobywając zaangażowanych, oddanych fanów oraz renomę w branży.

W 2018 roku założyliśmy United Label, skupiając się na mniejszych, ale równie ambitnych tytułach, a w 2020 roku zebraliśmy zespół weteranów branży tworząc Hexworks – nowe studio specjalizujące się w grach akcji RPG.

Nieustający rozwój naszych brandów

Nieprzerwanie rozwijamy nasze franczyzy, tworząc i dostarczając wysokiej jakości gry, poszerzając tym zaangażowanie naszych klientów w kilku bardzo popularnych gatunkach.

Znani z dwóch głównych serii – Sniper Ghost Warrior oraz Lords of the Fallen – budujemy solidną reputację marki CI Games, nieustannie rozwijając i dostarczając najlepsze tytuły, zarówno w przypadku nowych, jak i istniejących IP.

W odniesieniu do serii Sniper Ghost Warrior zamierzamy ugruntować swoją pozycję specjalisty w gatunku taktycznych gier FPS, zwiększając dostępność i atrakcyjność tytułu dla szerszej publiczności, jednocześnie nadal angażując dotychczasową grupę fanów dzięki najlepszej w swojej klasie rozgrywce snajperskiej.

Seria Lords of the Fallen cieszy się dużym uznaniem i rozpoznawalnością na rynku w gatunku Fantasy RPG. Koncentrując się na tworzeniu wciągającego świata gry w połączeniu z przełomowymi mechanikami walki, naszym celemem jest aby Lords of the Fallen stał się najbardziej ambitnym projektem w portfolio CI Games.

Project: Survive to trzeci, kluczowy tytuł należący do CI Games, który stanowi również kolejny filar biznesu. Dostrzegając szansę w niezwykle popularnym gatunku survivalowym, naszą ambicją jest wykorzystanie stale rosnącej liczby odbiorców, a zastosowanie technologii UE5 pozwoli stworzyć tytuł z wiodącą w gatunku grafiką, najlepszym w swojej klasie systemem rozgrywki, oraz tematyką o znacznym potencjale sprzedażowym.

W przypadku United Label naszym priorytetem jest budowanie pozycji, w której wydawca jest uznaną i cenioną marką w kategorii gier niezależnych, kojarzoną z tytułami o najwyższej jakości i tworzonych z dbałością o szczegóły. Dzięki regularnemu wydawaniu gier na kluczowych platformach będziemy stale zwiększać rozpoznawalność i renomę wydawcy.

Nieustanny rozwój zespołu

Dzięki przyciąganiu światowych talentów w branży nasze możliwości dostarczania wielu bardzo dobrych gier rosną. Skupienie na odbiorcach naszych gier oraz dogłębne rozumienie światowych trendów to nasz kluczowy cel.

Głównym priorytetem w nadchodzących latach jest dalsze zwiększenie renomy studia w skali globalnej. Dynamicznie rozwijamy nasze wewnętrzne zespoły i regularnie wydajemy gry odnoszące sukcesy komercyjne. Stale powiększamy zespoły deweloperskie skupiając się na pozyskiwaniu osób o dużym doświadczeniu w branży.

CI Games jest ekspertem w zakresie wydawania oraz dystrybucji fizycznej i cyfrowej na kluczowych platformach konsolowych oraz PC, z wysoce wykwalifikowanym wewnętrznym zespołem wydawniczym posiadającym wysokie kompetencje z zakresu marketingu i sprzedaży, oraz wieloletnie doświadczenie w globalnej branży gier video.

Dynamiczny rozwój finansowy

Częścią naszej strategii jest zapewnienie wysokiego wzrostu wartości Spółki poprzez regularne wydawanie wysokiej jakości gier dla oddanej i rosnącej globalnej publiczności w stale rosnącej branży gier wideo.

Dzięki otwarciu studia Hexworks i marce wydawniczej United Label jesteśmy w stanie oprzeć się na naszym stabilnym i skutecznym modelu biznesowym, który umożliwia nam jednoczesną produkcję wielu gier o wysokiej jakości i zróżnicowanych gatunkach.

Wzrost finansowy ma dla nas kluczowe znaczenie, należy jednak zauważyć, że niekoniecznie będzie on występował rok do roku. Chcemy wydawać gry dopiero w momencie, gdy będziemy przekonani, że są one gotowe by zapewnić odpowiedni poziom satysfakcji graczom.