Zarząd:

Marek Lech Tymiński

CEO/Chief Executive Officer

Prezes Zarządu

Marek Lech Tymiński ukończył programy Management w Canadian International Management Institute, Management Development Program na University of Virginia oraz Leadership Development Program i Advancing Global Leadership w Center for Creative Leadership. W 1997 roku otworzył swoją pierwszą działalność gospodarczą. W kolejnych latach pełnił funkcje członka zarządu i wspólnika w wielu firmach z branży rozrywki elektronicznej. Od 2002 roku jest Prezesem Zarządu, założycielem i głównym akcjonariuszem CI Games SE

Rada nadzorcza:

Mike (Michael) Foley

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Większość kariery zawodowej Pan Mike Foley spędził jako starszy partner ds. relacji i wiodący audytor  w PriceWaterhouseCoopers (PwC), obsługując międzynarodowe grupy z siedzibą w Szwajcarii.  Zajmował kilka stanowisk kierowniczych, w tym obecnie lidera rynków konsumenckich, a wcześniej  lidera ds. technologii i rozrywki w firmie. Wspierał wiele spółek w ich rozwoju, zwłaszcza przed i po  IPO, w szczególności notowanych na NYSE i NASDAQ. Ma doświadczenie w tworzeniu i mentoringu  wysokowydajnych globalnych zespołów ekspertów. Zainteresowania zawodowe Pana Mike’a Foleya  koncentrują się na mentoringu nowych liderów, wspieraniu rozwijających się firm, poprawie etyki  biznesowej i zarządzania oraz poprawie odporności biznesowej i zrównoważonych praktykach firm. 

Pan Mike Foley jest członkiem Institute of Chartered Accountants Ireland, absolwentem University  College Cork z tytułem Bachelor of Commerce. Ukończył szereg programów edukacyjnych dla kadry  kierowniczej w IMD, Insead i London Business School. 

Marcin Garliński

Członek Rady Nadzorczej

Pan Marcin Garliński jest absolwentem magisterskich studiów menedżerskich na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją Bankowość i Finanse. W latach 1997-1999 Pan Marcin Garliński pełnił funkcje Dyrektora Finansowego i Członka Zarządu w spółce MUZA S.A. z siedzibą w Warszawie. Od 1999 roku do chwili obecnej pełni funkcje Prezesa Zarządu i Dyrektora Generalnego w spółce MUZA S.A. Pan Marcin Garliński jest ponadto Przewodniczącym Rady Nadzorczej spółki Medical Finance Group S.A. z siedzibą w Warszawie, Przewodniczącym Rady Nadzorczej spółki LM Pay S.A. z siedzibą w Warszawie, Członkiem Rady Nadzorczej w Banku Spółdzielczym w Ostrowi Mazowieckiej oraz Członkiem Rady Nadzorczej spółki PDK S.A. z siedzibą w Warszawie. Pan Marcin Garliński pełni również funkcję Członka Zarządu Fundacji na rzecz Katedry i Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Jest niezależnym Członkiem Komitetu Audytu Rady Nadzorczej CI Games SE posiadającym wiedzę i umiejętności w zakresie rachunkowości lub badania sprawozdań finansowych.

 

Zgodnie ze złożonym oświadczeniem Pan Marcin Garliński nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do CI Games SE

 

Pan Marcin Garliński jest niezależnym członkiem Rady Nadzorczej i członkiem Komitetu Audytu.

Jeremy M.J. Lewis

Członek Rady Nadzorczej

Jeremy Lewis ma ponad 38-letnie doświadczenie w sektorach finansów, technologii i gier wideo. W swojej karierze zajmował kilka stanowisk kierowniczych wyższego szczebla w spółkach finansowanych prywatnie i notowanych na giełdzie w regionie EMEA, USA i APAC, zarówno dla firm B2C, jak i B2B.

Uzyskał kwalifikacje biegłego rewidenta w KPMG, a następnie został bankierem inwestycyjnym, ostatnio w Robert Fleming, gdzie był dyrektorem ds. fuzji i przejęć oraz rynków kapitałowych. W 1998 r. Jeremy dołączył do producenta gier wideo Eidos Plc (twórcy serii Tomb Raider), gdzie zajmował stanowisko dyrektora finansowego i pomógł w znacznym rozwoju firmy.

Następnie zajmował stanowiska kierownicze w wiodących firmach zajmujących się oprogramowaniem, takich jak CEO Terraplay Systems AB, CEO Catalis SE i CEO Universe Group Plc. Obecnie jest prezesem PM Connect, firmy zajmującej się płatnościami mobilnymi, a także doradcą zarządu wielu firm zajmujących się sztuczną inteligencją, cyberbezpieczeństwem i blockchainem, w tym Deep Render, która specjalizuje się w technologii kompresji opartej na sztucznej inteligencji.

Ponadto Jeremy jest jednym z 80 mentorów biznesowych dla 28 000 pracowników naukowych i studentów Imperial College London w ramach usługi Imperial Venture Mentoring Service.

Pan Jeremy Lewis jest niezależnym członkiem Rady Nadzorczej.

Adam Niewiński

Członek Rady Nadzorczej 

Współzałożyciel i Partner Generalny OTB Fund Advisers Sp. z o.o. 

Ukończył Szkołę Główną Handlową i uzyskał tytuł magistra Wydziału Zarządzania i Marketingu, jest także absolwentem Uniwersytetu Stanforda, gdzie skończył Graduate School of Business. Przed założeniem OTB, Adam Niewiński był założycielem i Presesem Expander oraz współzałożycielem i członkiem rady Platinum Bank (Ukraina). 

Adam rozpoczął karierę zawodową w 1997 roku w The Boston Consulting Group. Od 2000 roku zbudował zespół i pozyskał finansowanie, aby założyć Expander, który stał się prawdopodobnie pierwszym polskim FinTechem. W latach 2002-2017 Adam Niewiński związany był z Grupą UniCredit, gdzie prowadził bankowość inwestycyjną i zarządzanie majątkiem w Europie Środkowo-Wschodniej. Następnie został Prezesem Zarządu Xelion Dom Inwestycyjny, który stał się wiodącą platformą dla osobistych doradców finansowych. W 2015 roku został Wiceprezesem Banku PEKAO SA odpowiedzialnym za Pion Bankowości Prywatnej oraz Akwizycję i Finansowanie Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Był również Przewodniczącym Rady Nadzorczej Xelion DI, Przewodniczącym Rady Nadzorczej Private Equity Managers, Wiceprzewodniczącym Rady Nadzorczej Centralnego Domu Maklerskiego Banku Pekao SA oraz Członkiem Rady Nadzorczej Pekao Investment Banking. 

Obecnie jest Członkiem Rady Nadzorczej Desa S.A., a także ICEYE, FintechOS, Silent Eight oraz Kevin and ClearSpace.

Pan Adam Niewiński jest niezależnym członkiem Rady Nadzorczej i członkiem Komitetu Audytu.

Artur Osuchowski 

Członek Rady Nadzorczej

Jest managerem z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu firmami o międzynarodowym zasięgu. Od 2020 roku związany z grupa przemysłową Ege Kimya, jako starszy doradca i członek zarządu spółki w Polsce, gdzie odpowiada za rozwój nowych projektów w segmencie elektromobilności.

W okresie od kwietnia 2008 do listopada 2019 roku pełnił funkcję Członka Zarządu spółki Ciech S.A., notowanej na GPW w Warszawie (GPW:CIE) i we Frankfurcie (FRA:CHX) gdzie odpowiadał m.in. za obszar sprzedaży, projekty rozwojowe, relacje inwestorskie, zarządzanie Dywizją Sodową. Wcześniejsze doświadczenie zawodowe obejmuje prace w międzynarodowych firmach doradczych takich jak KPMG Advisory (2003-2008), Capgemini (2000-2002), E&Y Corporate Finance (1997-2000), oraz banku Raiffeisen.

Posiada wieloletnie doswiadczenie w pracy rad nadzorczych i komitetów audytu. Obecnie jest członkiem rad nadzorczych w spółkach notowanych na Giełdzie Papierów Wartościwoych w Warszawie takich jak Benefit Systems (od 2013 roku), PolTREG (od 2021 roku), ASSECO Business Solutions (od 2022 roku) oraz w spółce niepublicznej Digitics. W przeszłości był członkiem rad nadzorczych m.in. takich spółek jak Mediacap, Develia, Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń, Polsin Singapore, Uzinele Sodice Govora, Ciech Soda Deutschand, Ciech Soda Polska.

Magister ekonomii na Prywatnej Wyższej Szkole Biznesu i Administracji w Warszawie (stypendium KGHM). Stypendysta tygodnika Die Zeit, American Council on Germany, Dreager Foundation.

Pan Artur Osuchowski jest niezależnym członkiem Rady Nadzorczej i Przewodniczącym Komitetu
Audytu.

Florian Schuhbauer

Członek Rady Nadzorczej

Florian Schuhbauer jest Co-CIO i współzałożycielem AOC. Florian rozpoczął swoją karierę w Dresdner Kleinwort Benson zajmując stanowiska w dziale zarządzania ryzykiem i analiz. Następnie był współzałożycielem Newtron AG, spółki zajmującej się oprogramowaniem, która ptymalizowała strategiczne procesy zakupowe.

Po sprzedaży Newtron, zajął stanowisko CFO i Wiceprezesa Wykonawczego DHL Global Mail w Stanach Zjednoczonych, oddziału Deutsche Post AG. Po odejściu z DHL, przeszedł do General Capital Group/Active Value Investors, gdzie skupił się na wdrażaniu podejścia Private Equity w spółkach publicznych, a później dołączył do Triton Partners, gdzie tworzył praktykę Public Equity, zanim założył AOC.

W trakcie swojej kariery Florian miał bogate doświadczenie w zasiadaniu w zarządach i obecnie pełni funkcję Prezesa Zarządu w Vita 34 AG oraz członka zarządu w of NFON AG i MTG AB. Florian jest absolwentem Frankfurt School of Finance and Management z tytułem magistra w Dziale Finansów i Administracji.