Skip to main content
Spółka CI Games

CI Games stawia na kreatywną i funkcjonalną przestrzeń Wydawca i deweloper gier przeniósł siedzibę do EC Powiśle

By 25 maja 2018No Comments

CI Games –  międzynarodowy wydawca, producent i dystrybutor gier wideo – ma nową siedzibę. Od dziś biuro CI Games mieści się przy ulicy Zajęczej 2B, w nowoczesnym kompleksie EC Powiśle zlokalizowanym w centrum Warszawy.

Z radością i satysfakcją informujemy o przeprowadzce do nowej siedziby. Wierzymy, że nowe biuro zapewni pracownikom CI Games kreatywne i komfortowe warunki do pracy, a naszym kontrahentom przyjazne otoczenie do wspólnych spotkań. EC Powiśle to wyjątkowa inwestycja łącząca zabytkowy charakter obiektu z nowoczesnością i funkcjonalnością. – powiedział Maciej Nowotny, członek zarządu CI Games.

Projekt EC Powiśle obejmował renowację historycznych budynków Elektrociepłowni Powiśle, pierwszej warszawskiej elektrowni, oddanej do użytku w 1904 roku. Kompleks biurowy znajduje się w samym centrum Warszawy, w niewielkiej odległości od Starego Miasta. W okolicy znajduje się rozwinięte zaplecze kulturalno-rozrywkowe m.in. wyjątkowe restauracje, kawiarnie i butiki.

Zmianie ulega jedynie adres biura – wszystkie inne dane kontaktowe, w tym adres e-mail, numery biurowe i adres internetowy pozostają aktualne. Dotychczasowa siedziba CI Games znajdowała się przy ul. Puławskiej w Warszawie.

EC Powiśle znajduje się na warszawskim Śródmieściu – przy ul. Zajęczej 2B – w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego oraz Centrum Nauki Kopernik. Lokalizacja zapewnia świetny dostęp do środków transportu publicznego.

[thumbnail target=”_self” src=”https://cigames.com/wp-content/uploads/2018/05/1.jpg”]

O SPÓŁCE:

CI GAMES to międzynarodowy producent, wydawca i dystrybutor gier wideo. Firma powstała w 2002 roku jako połączenie wydawnictwa i dwóch studiów tworzących gry komputerowe. W listopadzie 2007 roku spółka zadebiutowała na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych jako pierwsza polska spółka branży „growej”. Od tego czasu sprzedała swoje gry o wartości ponad pół miliarda złotych.

Firma sprzedaje swoje gry na pięciu kontynentach w ponad 70 krajach. Najbardziej znane produkcje CI Games to gry z serii Sniper Ghost Warrior oraz Lords of the Fallen, które trafiły do milionów graczy na całym świecie.