Skip to main content
AktualnościLords of The FallenSpółka CI Games

Lords of The Fallen uwolni ciemność już 13 października, co zwiastuje zupełnie nowy trailer

By 18 maja 2023No Comments

Warszawa, 18 maja 2023 roku – Deweloperzy z HEXWORKS – studia należącego do CI Games –  zapraszają graczy do wyruszenia w epicką podróż po rozległym, mrocznym i zdradzieckim świecie, jednocześnie ogłaszając, że wyczekiwana z niecierpliwością gra akcji RPG – Lords of the Fallen – będzie mieć swoją premierę 13 października 2023 roku. Ten dzień przypada w piątek, ale z pewnością nie będzie on pechowy dla graczy. Nadchodząca produkcja to duchowy spadkobierca odsłony z 2014 roku, a jednocześnie pełny restart dla serii. Już dziś startuje możliwość składania zamówień przedpremierowych dla wersji na PC, PlayStation 5 i Xbox Series S/X.

Długo oczekiwana data premiery w końcu została ogłoszona, a wraz z nią zaprezentowano ponad czterominutowy zwiastun zawierający fragmenty rozgrywki. Na obszernym pokazie twórcy przybliżają mroczny świat gry, stworzony dzięki możliwościom silnika Unreal Engine 5. Lords of the Fallen rzuci graczom wyzwanie za sprawą dynamicznego i wymagającego systemu walki, którego opanowanie będzie kluczowe podczas starć z gigantycznymi bossami. W trakcie przygody bohaterowie będą podróżować przez równoległe światy żywych i umarłych w celu obalenia demonicznego boga – Adyra.

Najnowszy zwiastun wzbogaciła swoją muzyką legendarna grupa Iron Maiden. Za sprawą Lords of the Fallen gracze będą mogli zinterpretować kawałek „Fear of the Dark” na nowo. Postarają się o to trzygłowe smoki i zionące lawą olbrzymy, z którymi przyjdzie im się zmierzyć w trakcie rozgrywki. Czempioni, którym nie straszna groza, już teraz mogą złożyć zamówienia przedpremierowe. Gra dostępna jest w trzech edycjach – Standardowej, Deluxe i Kolekcjonerskiej. W skład tej ostatniej wchodzi imponująca, mierząca ponad 25 centymetrów, statuetka przedstawiająca Mrocznego Krzyżowca.

Zobacz najnowszy trailer

[link]

Z ogromną radością ogłaszamy datę premiery gry Lords of the Fallen, nad którą przez ostatnie kilka lat w pocie czoła pracował nasz utalentowany zespół, wkładając w to całe serce. Aby to uczcić, prezentujemy graczom przerażającą naturę Mournstead – mrocznego świata fantasy, który intryguje i przyciąga za sprawą skrywanych tajemnic.  Dzięki unikalnej mechanice dwóch światów mogliśmy przygotować masę wymagających wyzwań, które okażą się prawdziwym sprawdzianem nawet dla najodważniejszych graczy. Nie możemy się doczekać października i momentu, w którym gracze podniosą swoje cieniste latarnie (Umbral Lamps), odkrywając sekrety skrywające się w ciemnościach – powiedział Saul Gascon, producent wykonawczy, HEXWORKS.

Tak prezentuje się skład poszczególnych edycji, na które już od dzisiaj można składać zamówienia:

Edycja Standardowa:

 • Gra Lords of the Fallen.

Edycja Deluxe (dostępna zarówno w wydaniu cyfrowym jak i fizycznym):

 • Lords of the Fallen.
 • Klasa startowa „Dark Crusader” – kultowy strój Mrocznego Krzyżowca, w którego skład wchodzą również niszczycielski długi miecz Isaaca, noże do rzucania, kompletny zestaw pancerza i amulet*.
 • 100-stronicowy cyfrowy artbook zawierający ekskluzywne, artystyczne ilustracje, przedstawiające przerażający świat gry Lords of the Fallen.
 • Oryginalna cyfrowa ścieżka dźwiękowa, pełna hipnotyzujących i harmonijnych brzmień charakterystycznych dla świata Mournstead. Za skomponowanie muzyki odpowiadają cenieni artyści – Cris Velasco i Knut Avenstroup Haugen.
 • 3D Model Viewer, za sprawą którego można podziwiać modele postaci z gry w wysokiej rozdzielczości, co pozwala skupić się na szczegółach.

Edycja Kolekcjonerska (dostępna wyłącznie w wydaniu fizycznym):

 • Gra Lords of the Fallen.
 • Ponad 25-centymetrowa i niezwykle precyzyjnie wykonana figurka przedstawiająca Mrocznego Krzyżowca w jego pełnej chwale.
 • Metalowa gablota, w której można wystawić figurkę Mrocznego Krzyżowca. Całość wyposażona jest w LED-owe oświetlenie o zmiennej barwie i pilot służący do zdalnego sterowania.
 • Unikatowy kolekcjonerski steelbook.
 • Klasa startowa „Dark Crusader” – kultowy strój Mrocznego Krzyżowca, w którego skład wchodzą również niszczycielski długi miecz Isaaca, noże do rzucania, kompletny zestaw pancerza i amulet*.
 • 100-stronicowy cyfrowy artbook zawierający ekskluzywne artystyczne ilustracje przedstawiające przerażający świat gry Lords of the Fallen.
 • Oryginalna cyfrowa ścieżka dźwiękowa, pełna hipnotyzujących i harmonijnych brzmień charakterystycznych dla świata Mournstead. Za skomponowanie muzyki odpowiadają cenieni artyści – Cris Velasco i Knut Avenstroup Haugen.
 • 3D Model Viewer, za sprawą którego można podziwiać modele postaci z gry w wysokiej rozdzielczości, co pozwala skupić się na szczegółach.
 •  Dwustronny plakat oraz karty z grafikami.

Zamówienia przedpremierowe (każdej z edycji) będą dawały dostęp do następujących przedmiotów w grze:

 

 • Ekskluzywne kolory zbroi: brązowy, srebrny i złoty
 • 3x przedmioty dające doświadczenie
 • 5x przedmiotów dających punkty życia
 • 5x przedmiotów dla trybu multiplayer

* Gwarantuje natychmiastowy dostęp do przedmiotów, które w przeciwnym przypadku można znaleźć w późniejszej fazie gry niezależnie od posiadanej edycji.

Bądź gotów uwolnić ciemność w piątek 13 października, kiedy gra Lords of the Fallen zadebiutuje na PC i konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series S/X.

Po więcej informacji odwiedź:  https://www.cigames.com/en/

Linki:

Oficjalna strona: https://lordsofthefallen.com/

Zamówienia pre-order: https://lordsofthefallen.com/wishlist

Twitter: https://twitter.com/lotfgame

YouTube: https://www.youtube.com/c/cigames

#DareToHope

O CI Games:

CI Games to niezależny globalny deweloper i wydawca gier wideo z biurami oraz studiami produkcyjnymi w Warszawie, Barcelonie, Bukareszcie, Wielkiej Brytanii oraz w Stanach Zjednoczonych. Założona w 2002 r. spółka jest znana na świecie z serii Sniper Ghost Warrior (ponad 14 mln sprzedanych egzemplarzy) oraz Lords of the Fallen (ponad 10 mln graczy). W 2018 r. CI Games powołało spółkę córkę – United Label, która skupia się na produkcji mniejszych, ale ambitnych gier, takich jak: Röki, Eldest Souls, czy Tails of Iron. Zespół weteranów branży w Hexworks – studio specjalizujące się w grach action-RPG –  pracuje obecnie nad najbardziej ambitnym projektem CI Games – The Lords of the Fallen.

Więcej informacji jest dostępnych na www.cigames.com.