Skip to main content
Bez kategorii

CI Games prezentuje fragment rozgrywki z mapy Kolchak Harbor oraz kilka utworów ze ścieżki dźwiękowej SGW Contracts

By 27 września 2019No Comments

 CI Games prezentuje fragment rozgrywki z mapy Kolchak Harbor oraz kilka utworów ze ścieżki dźwiękowej SGW Contracts skomponowanej przez światowej klasy kompozytora

Zobacz nieprzerwany fragment rozgrywki ze Sniper Ghost Warrior Contracts z niedawno prezentowanego regionu Kolchak Harbor z szerokim arsenałem narzędzi, które są do twojej dyspozycji, a także zupełnie nowym Systemem Dynamicznego Celownika. Posłuchaj również utworów muzycznych skomponowanych przez Mikołaja Stroińskiego.

W ubiegłym miesiącu, podczas targów Gamescom była możliwość ogrania Sniper Ghost Worrior Contracts z nowym systemem rozgrywki, opartym na kontraktach. Dla tych, którzy nie mieli tej możliwości studio CI Games prezentuje nieprzerwany fragment rozgrywki z Gamescomowego dema. Co więcej, CI Games udostępnia kilka utworów ze ścieżki dźwiękowej gry, która została skomponowana przez laureata wielu prestiżowych nagród – Mikołaja Stroińskiego.

Walkthrough trailer koncentruje się na regionie Kolchak Harbor, jednym z pięciu unikalnych regionów, które umożliwiają rozegranie kontraktów na różne sposoby. Sniper Ghost Warrior Contracts kontynuuje ogólną formę serii wprowadzając System Dynamicznego Celownika, który umożliwia dostosowanie się do warunków atmosferycznych w celu oddania kluczowego strzału. Jest to idealny przykład tego, że Contracts będą oferować snajperską rozgrywkę na najwyższym poziomie, z czego słynie cała seria.

Walkthrough trailer wprowadza graczy w świat rozgrywki i przedstawia szereg narzędzi, które są do jego dyspozycji np. drony zwiadowcze czy Maska Rozszerzonej Rzeczywistości. Jest to doskonałe wprowadzenie do Sniper Ghost Warrior Contracts, które zawierają 25 kontraktów w 5 regionach oraz dodatkowe wyzwania.

 

 

 
Autorem muzyki Sniper Ghost Warrior Contracts jest znana już twarz – Mikołaj Stroiński, kompozytor utworów w Sniper Ghost Warrior 3, a także Zaginięcie Ethana Cartera i Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz dodatku Krew i Wino.  CI Games wraz z publikacją zwiastuna, opublikowało kilka fragmentów oficjalnej ścieżki dźwiękowej gry.

Wybranych utworów można posłuchać na oficjalnym kanale YouTube:

“Frost”

„Contracts Menu”

i “I Look Forward To Working With You.”

Premiera Sniper Ghost Warrior Contracts na PC, PS4, Xbox One została zaplanowana na 22 listopada br.

Więcej informacji na temat Sniper Ghost Warrior Contracts znajduje się pod adresem SGWContracts.com, na profilu Facebook, albo na Twitterze.