Skip to main content
AktualnościSpółka CI Games

CI Games powołuje na stanowisko Wiceprezesa ds. globalnej sprzedaży byłego leada do spraw handlowych w SEGA, Sama Sadeghi’ego

By 20 października 2021No Comments

 

Po najlepszym jak dotąd roku w historii Spółki i sukcesach gier Sniper Ghost Warrior Contracts 2, Eldest Souls i Tails of Iron, CI Games wprowadza zmiany w swoich strukturach dot.  działalności handlowej. W ramach planowanych usprawnień, na nowo utworzone stanowisko Wiceprezesa ds.globalnej sprzedaży, spółka powołała weterana branży — Sama Sadghi’ego.

Sam Sadghi posiada 13-letnie doświadczenie w sprzedaży gier. Swoją karierą rozpoczynał jako członek zespołu ds. eksportu w firmie SEGA. Umiejętności rozwijał na wysokich stanowiskach w spółkach Ubisoft oraz Red Entertainment, gdzie zajmował się dystrybucją gier Activision-Blizzard, w tym premierami Call of Duty oraz Overwatch.

Przed dołączeniem do zespołu CI Games, Sam nadzorował sprzedaż cyfrową i fizyczną tytułów z olbrzymiego portfolio gier spółki SEGA.

“Niezmiernie się cieszę z dołączenia do rodziny CI Games, szczególnie po ostatnich sukcesach Sniper Ghost Warrior Contracts 2, Eldest Souls i Tails of Iron. Wierzę, że to doskonały krok w moim rozwoju zawodowym, a moje doświadczenie i zapał oraz plany CI Games to idealna mieszanka. Mam nadzieję wnieść duży wkład w opartą na solidnych fundamentach wizję Spółki. Szczególnie cieszy mnie możliwość pracy przy grze Lords of the Fallen 2, która będzie kolejnym kamieniem milowym dla firmy” – mówi Sam Sadeghi, Wiceprezes ds. globalnej sprzedaży CI Games.

“Dołączenie Sama do naszego zespołu to powód do wielkiej radości. Jesteśmy przekonani, że jego bogate doświadczenie umożliwi nam dotarcie do jeszcze szerszego grona odbiorców na całym świecie i pomoże umocnić pozycję, którą CI Games osiągnęło w 2021 roku. Jesteśmy teraz na bardzo ważnym etapie rozwoju i planowania dużych premier na 2023 r. oraz kolejne lata” – komentuje Marek Tymiński, prezes CI Games.

Zatrudnienie Sama oznacza przekroczenie przez CI Games progu 150 pracowników, co stanowi wzrost o 36 % od początku 2021 r. Spółka jest obecnie w kluczowym momencie, a nowy wiceprezes będzie odgrywać istotną rolę w zapewnieniu dalszego wzrostu i maksymalizację komercyjnego sukcesu gier z portfolio firmy. CI Games stawia sobie za cel dalsze dążenie do wysokiej jakości i uznania krytyków, dobierając najlepsze pozycje do swojego portfolio wydawniczego. Pomimo trudnej sytuacji na świecie, Spółka patrzy z optymizmem na rok 2022 i planowane zapowiedzi.