Skip to main content
Aktualności

Witamy w Kuamarze. Porywająca kampania Sniper Ghost Warrior Contracts 2 bierze na cel walkę ze zbrodniczym reżimem

By 15 kwietnia 202127 maja, 2021No Comments

Po ujawnieniu rozgrywki i daty premiery Sniper Ghost Warrior Contracts 2, CI Games chce pokazać więcej szczegółów na temat miejsca akcji swojej najnowszej produkcji. Poniższy zwiastun pokazuje Kuamar i różnorodne sandboxy, w których gracze będą mogli realizować swoje kontrakty. Graczy czekają najbardziej dopracowane w historii serii elementy rozgrywki. Strzały z dystansu, skradanie się czy bezkompromisowa wymiana ognia nigdy wcześniej nie dawały tak wielkiej satysfakcji. Sniper Ghost Warrior Contracts 2 pojawi się 4 czerwca na PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One i PC.

Po bardzo ciepłym przyjęciu ekskluzywnych broni i skórek dołączonych do fizycznego wydania Sniper Ghost Warrior Contracts 2, CI Games rozszerza swoją ofertę na edycję cyfrową. Każdy, kto zamówi grę teraz na Steam otrzyma:

 • Marcus Tactical: Lekki i stabilny karabin wyborowy
 • FFF-45 ACP Luring Pistol: Dodatkowa broń ze specjalną amunicją wabiącą
 • Rock AS100: potężna strzelba z magazynkiem na śrut lub amunicję łowiecką
 • Skórkę Blue Servers
 • Skórkę Warning Stripes

TRAILER

Kuamar, miejsce akcji SGWC2, to region położony na Bliskim Wschodzie, pomiędzy granicami Libanu i Syrii. Kraj od 20 lat jest pod rządami brutalnego dyktatora Omara Al-Bakra i jego żony Bibi Rashidy. Ktoś musi z tym skończyć… Gracze wcielają się w Ravena, który po otrzymaniu danych wywiadowczych od Koordynatora, zaczyna wykonywać zlecenia w coraz nowszych lokacjach, by obalić zbrodniczy reżim i jego przestępczą działalność.

Kuamar to prawdziwy raj dla snajperów. Projekt lokacji i celów w SGWC 2 rozwija ulubione elementy  rozgrywki z pierwszej odsłony Contracts. W najnowszej części gracze będą mogli swobodnie i w dowolny sposób eliminować cele na 5 olbrzymich mapach. Styl gry może być dostosowany poprzez wybór realistycznego uzbrojenia, gadżetów i umiejętności, które odblokowują się wraz z przejściem kolejnych etapów kampanii. Wraz z rozwojem arsenału gracza i jego umiejętności, każdy kontrakt można zrealizować ponownie, przyjmując nowe podejście i otrzymać nowe nagrody.

 Sniper Ghost Warrior Contracts 2 przenosi bestsellerową serię pierwszoosobowych strzelanin snajperskich na nowy poziom. Gracze będą mogli oddawać strzały z ekstremalnych odległości, nawet 1000 metrów (to rekord dla serii) oraz przemierzać rozległe sandboxowe mapy. W ręce strzelców trafi też realistyczne uzbrojenie i gadżety. Ulepszona oprawa graficzna i gameplay gwarantują niezapomniane i najlepsze doświadczenie bycia strzelcem wyborowym w historii serii Sniper.

Pre-ordery na fizyczne edycje gry na PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One i PC są dostępne u wybranych sprzedawców.  Cyfrową wersję gry na PC można zamówić już teraz poprzez Steam. Wszystkie przedpremierowe zamówienia gry zawierają ekskluzywne bronie i skórki.

Sniper Ghost Warrior będzie dostępny w cenie 149,99 zł na konsolach oraz 99,99 zł na PC.

Premiera gry zaplanowana jest na 4 czerwca 2021 r.

Główne cechy gry:
 • Strzelania długodystansowe – teraz można wyeliminować cel z ponad 1000 metrów
 • Pełna napięcia kampania dla jednego gracza osadzona na współczesnym Bliskim Wschodzie. Pięć olbrzymich interaktywnych map-piaskownic pozwoli graczom na różne podejścia do realizacji zadania
 • Nowy poziom realizmu z autentycznymi replikami broni i gadżetów, które można dostosować do swojego stylu rozgrywki
 • Wiele możliwości osiągnięcia celu, system nagród i osiągnięć gwarantują, że każdą misję można rozgrywać wielokrotnie
 • Ulepszona inteligencja wrogów posługujących się nowymi taktykami, by pokonać gracza
 • Nowa generacja Snipera – krótsze czasy ładowania, ulepszona grafika z natywną rozdzielczością 4K sprawiają, że Sniper Ghost Warrior Contracts 2 będzie najładniejszą odsłoną serii
 • Ekskluzywne Dodatki przedpremierowe:
  • Marcus Tactical: Lekki i stabilny karabin wyborowy
  • FFF-45 ACP Luring Pistol: Dodatkowa broń ze specjalną amunicją wabiącą
  • Rock AS100: potężna strzelba z magazynkiem na śrut lub amunicję łowiecką
  • Dwie skórki dla broni

Więcej informacji o Sniper Ghost Warrior Contracts 2 jest dostępnych na www.SniperGhostWarriorContracts2.com. Zapraszamy do śledzenia zespołu CI Games na Facebooku lub Twitterze.

Pełny presskit dostępny jest tutaj.