Skip to main content
Sniper Ghost Warrior 3

Ustalenie nowej daty premiery gry „Sniper: Ghost Warrior 3”

By 21 listopada 2016No Comments

Zarząd spółki CI Games S.A. z siedzibą w Warszawie („Spółka”), w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 11/2016 z dnia 13 czerwca 2016 r., informuje, że w dniu 17 października 2016 r. podjął decyzję o ustaleniu nowej daty premiery gry „Sniper: Ghost Warrior 3” („SGW3”) na dzień 4 kwietnia 2017 r.

Data premiery będzie jednolita dla wszystkich obszarów dystrybucji na świecie. Gra SGW3 zostanie wydana równocześnie na platformy PC, Xbox One oraz Playstation 4.

Zarząd Spółki podjął decyzję o przełożeniu daty premiery SGW3 w oparciu o analizę aktualnego stanu prac nad grą, w szczególności stanu prac związanych z optymalizacją gry i jej obecnym działaniem na konsolach. W opinii Zarządu projekt gry „Sniper: Ghost Warrior 3” ma bardzo duży potencjał komercyjny, który tym bardziej wymaga bardzo dobrego stanu technicznego gry od pierwszego dnia jej premiery. Dodatkowy czas przeznaczony na produkcję gry pozwoli zapewnić najwyższy poziom techniczny produkcji i przeprowadzić efektywnie proces optymalizacji SGW3 na platformy konsolowe. Jest on niezbędny, żeby gra mogła w pełni wykorzystać swój potencjał.