Skip to main content
AktualnościSniper Ghost Warrior 3

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 już dostępny! Nowy zwiastun i DLC przygotowane ze shroudem

By 4 czerwca 2021No Comments

Następny krok w ewolucji bestsellerowych gier snajperskich od dzisiaj na PS4, Xbox Series X/S, Xbox One i PC!

CI Games z dumą przedstawia nową odsłonę wojennego shootera. Sniper Ghost Warrior Contracts 2 jest już dostępny na PS4, Xbox Series S/X, Xbox One i PC. Z tej okazji twórcy przedstawiają nowy zwiastun. Główny bohater, Raven, przemierza w nim rozległą mapę, by zrealizować jeden z ponad dwudziestu kontraktów w grze.

Nagranie stanowi przedsmak atrakcji, które czekają na gracza w Sniper Ghost Warrior Contracts 2 – od strzałów z ponad 1 kilometra, przez next-genową grafikę i ulepszoną sztuczną inteligencję wrogów, po pokaźny arsenał zabójczych broni.

We współpracy ze znanym streamerem, shroudem, CI Games przygotowało specjalne DLC na premierę. Shroud w swojej karierze zademonstrował niezwykłe umiejętności grania w FPS-y. Z tej okazji, razem z twórcami serii snajperskiej, opracował swój własny karabin wyborowy – wraz z unikatową skórką. Rozgrywka w SGW Contracts 2 może być dostosowana do różnych poziomów umiejętności, a więc np. dla shrouda i jego społeczności stanowić spore wyzwanie, które tak wytrawni gracze cenią w tym gatunku.

Wersja gry na PS5 pojawi się w dalszej części roku. Gracze z nowymi konsolami Sony nie muszą jednak czekać – edycja z PS4 działa w ramach wstecznej kompatybilności i otrzyma darmową aktualizację do nowej wersji w dniu jej premiery.

CI Games ogłosiło, że dodatkowa mapa, dostępna jako pierwsze większe DLC, będzie darmowa dla wszystkich graczy, na wszystkich platformach. Rozszerzenie będzie zawierało nową, rozległą lokację oraz unikatowe kontrakty i zadania.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 rozgrywa się w Kuamarze, pogrążonym w bezprawiu regionie Bliskiego Wschodu, gdzieś pomiędzy Libanem i Syrią. Jako Raven, snajper do wynajęcia, gracze będą próbowali obalić reżim prezydentki Bibi Rashidy oraz jej męża Omara Al-Bakry. Contracts 2 rozwija koncepcję wykonywania misji na rozległych mapach, która pojawiła się w poprzedniej odsłonie serii. Sequel rozszerza tę formułę, dodając zabójstwa z ekstremalnych odległości, zróżnicowane sposoby podejścia do celów oraz nowe bronie, gadżety i ulepszenia

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 wyznacza nowy poziom jakości dla bestsellerowej serii gier snajperskich już 4 czerwca 2021 r. Gra będzie dostępna na Steam za 99,99 zł i 149,99 zł na PS4, Xbox Series S/X i Xbox One.

Główne cechy gry:

  • Strzelanie długodystansowe – teraz można wyeliminować cel z ponad 1000 metrów
  • Pełna napięcia kampania dla jednego gracza osadzona na współczesnym Bliskim Wschodzie. Pięć olbrzymich interaktywnych map-piaskownic pozwoli graczom na różne podejścia do realizacji zadania
  • Nowy poziom realizmu z autentycznymi replikami broni i gadżetów, które można dostosować do swojego stylu rozgrywki
  • Wiele możliwości osiągnięcia celu, system nagród i osiągnięć gwarantują, że każdą misję można rozgrywać wielokrotnie
  • Ulepszona inteligencja wrogów posługujących się nowymi taktykami, by pokonać gracza
  • Nowa generacja Snipera – krótsze czasy ładowania, ulepszona grafika w rozdzielczości 4K sprawiają, że Sniper Ghost Warrior Contracts 2 będzie najładniejszą odsłoną serii

Więcej informacji o Sniper Ghost Warrior Contracts 2 jest dostępnych na www.SniperGhostWarriorContracts2.com. Zapraszamy do śledzenia zespołu CI Games na Facebooku lub Twitterze.

Pełny press kit dostępny jest tutaj.

O CI Games

CI Games to niezależny globalny deweloper i wydawca gier wideo ze studiami produkcyjnymi w Warszawie, Barcelonie, Bukareszcie i Stanach Zjednoczonych. Założona w 2002 r. spółka jest znana na świecie z serii Sniper Ghost Warrior (ponad 11 mln sprzedanych egzemplarzy) czy Lords of the Fallen (ponad 3 mln sprzedanych egzemplarzy). W 2018 r. CI Games powołało spółkę córkę – United Label, która skupia się na produkcji mniejszych, ale ambitnych gier jak np. Röki, Eldest Souls, czy Tails of Iron.