Skip to main content
AktualnościSniper Ghost Warrior Contracts 2

Ulepszony Sniper Ghost Warrior Contracts 2 trafi na PS5 już 24 sierpnia

By 23 czerwca 2021No Comments

CI Games zapowiada, że oczekiwana wersja Sniper Ghost Warrior Contracts 2 pojawi się na PlayStation 5 już 24 sierpnia po bardzo udanej premierze na PS4, Xbox One, Xbox Series S|X i PC. Gra została ciepło przyjęta przez graczy, a jej sprzedaż na tych platformach wyniosła 170% wyników poprzedniej części snajperskiej serii w ciągu 10 dni od premiery.

Edycja na PS5 ulepsza zachwalaną przez fanów grę dzięki dopasowanej do każdej broni obsłudze adaptacyjnych spustów DualSense, przyśpieszonym czasom ładowania na dyskach SSD oraz ulepszonym teksturom i efektom graficznym. Gra będzie posiadać dwa tryby rozgrywki – wydajnościowy (60 fps w rozdzielczości 2K) oraz wizualny (30 fps w 4k).

Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna gry:

Snajperzy, którzy szukają nowych doświadczeń w Kuamarze, będą mogli już niebawem powrócić w teren. CI Games wyda pierwszą dodatkową mapę DLC, która będzie darmowa na wszystkich platformach (PS5, PS4, Xbox Series S|X, Xbox One i PC). Dodatek będzie oferował nowy, rozległy region do eksploracji, dodatkowe cele i kontrakty. Więcej informacji na temat DLC pojawi się wkrótce.

Posiadacze PS5 nie muszą jednak czekać na premierę nowej wersji gry i spokojnie mogą sięgnąć po edycję z poprzedniej generacji. Gra w wersji PS4 (zarówno fizycznej, jak i cyfrowej) otrzyma darmowe ulepszenie do wersji dla nowszych konsol w dniu jej premiery – 24 sierpnia 2021 r.

– Jesteśmy zachwyceni reakcjami fanów już teraz i nie możemy doczekać się opinii graczy na temat Sniper Ghost Warrior Contracts 2 na PS5. Adaptacyjne spusty, lepsze tekstury i grafika, szybkie ładowanie – to zdecydowanie powody, dla których warto wypróbować właśnie tę wersję Snipera  – mówi Tobias Heussner, główny producent, CI Games.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 ustanawia nową jakość w serii bestsellerowych strzelanin snajperskich, oferując możliwość zdejmowania celów z ponad 1 km (rekord w serii), rozległe mapy, realistyczne gadżety i bronie oraz ulepszoną grafikę i silnik. Dzięki tym elementom gra daje najlepsze poczucie zostania wirtualnym strzelcem wyborowym w historii.

Fizyczne wydanie Sniper Ghost Warrior Contracts 2 Elite Edition na PS5 jest dostępne w przedsprzedaży w wybranych sklepach za ok. 150 PLN. Edycja ta zawiera pakiet DLC – Crossbow Carnage, który składa się z:

●       Kuszy

●       Karabinu wyborowego 550 TRV

●       Rewolweru Mad Scheriff 9

●       Karabinu szturmowego Car K8

●       Skórki do broni Zebra

●       DLC z nową mapą

Wersję cyfrową będzie można kupić w dniu premiery – 24 sierpnia 2021 r.. Gra jest już dostępna na PS4, Xbox Series X|S, Xbox One oraz PC.

Więcej informacji o grze można znaleźć na stronie www.SniperGhostWarriorContracts2.com. Zapraszamy do śledzenia ekipy CI Games na Facebooku, oraz dyskusji na Twitterze.

Pełny presskit jest dostępny tutaj.