Skip to main content
AktualnościUnited Label

Tails of Iron – przygodowa gra RPG otrzymuje darmowe, znaczące rozszerzenie “Bloody Whiskers”

By 24 listopada 2021No Comments

Gracze mogą przeżyć nową opowieść pełną bohaterstwa i szczurzej chwały na PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch i PC.

Wybawca Szczurzego Królestwa, Król Redgi, wyrusza na nową i śmiertelnie niebezpieczną przygodę w dodatku “Bloody Whiskers” do przygodowej gry RPG Tails of Iron. Rozszerzenie jest dostępne w formie darmowej aktualizacji dla każdego posiadacza tytułu na PlayStation®5 (PS5), PlayStation®4 (PS4), Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch™ oraz PC.

Darmowe rozszerzenie wprowadza serię nowych questów dostępnych po ukończeniu gry, dwa dodatkowe poziomy trudności, pięciu niespotykanych wcześniej bossów, jak również szereg specjalnych zbroi i oręża. Pośród tego wszystkiego znajdzie się jeszcze jedna rzecz – sekret, który najlepiej pozostawić w zapomnieniu… a lepiej to wszystko zrozumiecie oglądając najnowszy, pełny zaciętej akcji zwiastun:

Po Królestwie Redgiego rozchodzą się triumfalne okrzyki – tyraniczny Greenwart został wreszcie zgładzony. Jednakże niedawno koronowany wybawiciel nie może jeszcze całkiem spocząć ani na tronie, ani na laurach. Starożytna, szczurza tradycja wymaga usankcjonowania swojego urzędu królewskiego w serii prób oraz walk na śmierć i życie. 

Pomóż Redgiemu pokonać najgroźniejszych wojowników z całego królestwa, aby wykazać, że jest godny dzierżenia kluczy do komnaty Króla i odkryj ohydny sekret, jaki się tam skrywa. Wreszcie gracze będą mogli przekonać się, co kryło się za pewną parą zamkniętych drzwi w zamku, wokół której w internecie rozpętało się tak wiele burzliwych dyskusji.

Nowe poziomy trudności: arcybrutalny “Bloody Whiskers” i niezwykle przystępny “Fairy Tail” pozwolą doświadczyć przygody Redgiego w zupełnie nowym stylu. W tym drugim przypadku będzie to szczególnie przydatne dla graczy, którym zależy głównie na absorbowaniu otoczki gry w postaci bogatej narracji i urokliwego, ręcznie rysowanego świata. 

Dodatek “Bloody Whiskers” do Tails of Iron – główne cechy:

  • Do pobrania za darmo dla każdego posiadacza pełnej wersji gry
  • Poszerzona linia fabularna
  • Pięć dodatkowych, brutalnych i pełnych dramatyzmu walk z bossami
  • Po pięć nowych strojów i skórek dla broni (włącznie z poprzednio wprowadzonymi skórkami halloweenowymi)
  • Dwa nowe pomieszczenia, w tym komnata królewska
  • Dwa nowe poziomy trudności: “Bloody Whiskers” (trudny) oraz “Fairy Tail” (dla graczy chcących przebrnąć przez całą opowieść bez zmartwień)

Dzieło niezależnych deweloperów z Odd Bug Studio, wydawane przez United Label, opowiada historię dzielnego spadkobiercy Szczurzego Tronu, Redgiego, który musi zebrać ekipę śmiałków, by odeprzeć inwazję złowrogiego Klanu Żaby. Po drodze nieustraszony gryzoń bierze udział w serii souls-like’owych potyczek przepełnionych brutalnymi egzekucjami, eksplorując różnorodne tereny w ramach wciągającej historii o honorze i niezłomności. Za narrację tej opowieści odpowiada Doug Cockle (angielski głos Geralta z Wiedźmina), który użyczył swojego głębokiego, szorstkiego głosu.

DLC “Bloody Whiskers” jest teraz dostępne jako darmowe uaktualnienie dla graczy posiadających kopię gry na PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC. Więcej informacji o uaktualnieniu oraz Tails of Iron można przeczytać na stronie gry: https://www.unitedlabelgames.com/tails-of-iron/ , a także oficjalnym profilu gry na Facebooku i Twitterze

O United Label

United Label to założone w 2018 roku wydawnictwo specjalizujące się w ambitnych i pieczołowicie tworzonych grach. Pierwszy tytuł United Label, Röki, spotkał się z uznaniem krytyków po premierze pod koniec 2020 roku i otrzymał nominację do tytułu najlepszego debiutu w kategorii gier niezależnych na festiwalu The Game Awards i ceremonii wręczenia nagród BAFTA. Latem 2021 roku ukazał się Eldest Souls, gra z gatunku boss-rush z pixel-artową grafiką. Dzięki swojej wymagającemu, ale sprawiedliwemu systemowi walki a la soulslike gra stała się z miejsca hitem wśród streamerów na całym świecie. W dalszej części tego roku wydamy Tails of Iron, fantastyczny tytuł łączący elementy RPG, akcji oraz hack-n-slash. Naszym celem jest współpraca z doświadczonymi zespołami oraz pełnymi pasji początkującymi firmami i zaoferowanie im struktury wydawniczej prowadzącej do sukcesu. By dowiedzieć się więcej o United Label, zajrzyj na stronę www.unitedlabelgames.com.

O Odd Bug Studio

Odd Bug Studio z siedzibą w Manchesterze w Wielkiej Brytanii to twórcy oryginalnej i ambitnej gry The Lost Bear, dwuwymiarowej platformówki wykorzystującej technologię VR. Trzymając się swojego wyjątkowego stylu graficznego zespół z Odd Bug Studio ukończył niedawno prace nad Tails of Iron, przygodą z gatunku RPG.