Skip to main content
AktualnościAktualnościSniper Ghost Warrior Contracts 2Sniper Ghost Warrior Contracts 2

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 z dużą aktualizacją “Butcher’s Banquet” za darmo na wszystkich platformach

By 21 lipca 2021No Comments

Dodatek “Butcher’s Banquet” przedstawia nowy, pustynny region pełen nowych zadań i celów do eliminacji w stylu Ravena

Współczesna strzelanina Sniper Ghost Warrior Contracts 2, po udanej premierze na początku czerwca otrzyma dzisiaj duży dodatek. “Butcher’s Banquet” jest darmową aktualizacją dla graczy na PS4, Xbox Series X|S, Xbox One i PC, która pobierze się automatycznie jako patch do podstawowej wersji gry.

Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna dodatku:

Dodatek “Butcher’s Banquet” zawiera całkowicie nowy, rozległy pustynny region z bujnymi oazami, pięknymi wodospadami i tajemniczymi świątyniami. Piękne widoki są jednak zwodnicze – nie jest to miejsce na egzotyczne wakacje. Władza nie znosi pustki. Po wydarzeniach przedstawionych w głównej kampanii SGW Contracts 2 w Kuamarze pojawiło się nowe zagrożenie – Mahmoud “Rzeźnik” Zarza.

“Butcher’s Banquet” bazuje na mechanikach i elementach, które porwały graczy w podstawowej wersji gry w tym: strzałach z ekstremalnych odległości (ponad kilometr), next-genowej oprawie graficznej, ulepszonej sztucznej inteligencji oraz najszerszym arsenale broni w historii serii. Gra przenosi graczy do Kumaru, fikcyjnego państwa pomiędzy Syrią i Libią. Gracze wcielają się w postać Ravena, snajpera do wynajęcia, który musi obalić okrutną dyktaturę na jeden z wielu sposobów. SGW Contracts 2 składa się z obszernych i rozległych map z dużą liczbą misji pobocznych i celów, które można wyeliminować za pomocą realistycznego uzbrojenia, gadżetów i umiejętności odblokowywanych w trakcie rozgrywki.

SGW Contracts 2 można kupić na PS4, Xbox Series X|S, Xbox One za 159,99 zł oraz PC za 99,99 zł. 24 sierpnia będzie miała miejsce premiera gry na PS5, którą można zamówić w fizycznej przedsprzedaży wraz z darmowym DLC Crossbow Carnage. Wersja na PS5 będzie oferowała grafikę w rozdzielczości 4K, ulepszone tekstury i efekty, obsługę adaptacyjnych spustów i system haptycznego DualSense oraz krótszy czas ładowania na dyskach SSD.

Więcej informacji można znaleźć na: www.SniperGhostWarriorContracts2.com.  Press kit jest dostępny tutaj.