Skip to main content
AktualnościSniper Ghost Warrior Contracts 2

SNIPER GHOST WARRIOR CONTRACTS 2 WKRACZA DO BOJU NA PS5, UZBROJONY W KOMPLET NEXT-GENOWYCH FUNKCJI, W NAJBARDZIEJ WCIĄGAJĄCEJ JAK DOTĄD ODSŁONIE

By 24 sierpnia 20217 października, 2021No Comments

Najnowsza odsłona bestsellerowej serii snajperskich strzelanin FPS dozbraja się o next-genowe funkcje PlayStation 5, włącznie z rozdzielczością 4K, obsługą adaptacyjnych spustów, wibracjami haptycznymi i wieloma innymi…

 Po udanej premierze na PS4, Xbox Series X/S, Xbox One i PC, pora na to, by Sniper Ghost Warrior Contracts 2 (SGWC2) przeniósł graczy PlayStation 5 głęboko za linię wroga w tej najbardziej immersyjnej wersji niezwykle wymagającej strzelanki. Z okazji premiery CI Games wydało dzisiaj nowy i bardzo wybuchowy zwiastun: 

Wchodząca dziś do sprzedaży “Elite Edition” na PS5 zapewnia niezwykle szczegółową rozdzielczość 4K, wraz z ulepszeniami jakości grafiki i tekstur, sprawiając, że ta najładniejsza odsłona całej serii wygląda jeszcze bardziej spektakularnie. Dzięki adaptacyjnym spustom DualSense każda broń mocno się od siebie różni, zapewniając większe poczucie kontroli, jakże ważnej przy strzałach z karabinów snajperskich z kilometrowych odległości. Pełnię wrażeń dopełniają haptyczne wibracje, z pomocą których poczujesz moc każdej wystrzelonej kuli, jak nigdy dotąd. A jeśli zdarzy Ci się wyzionąć ducha, uporczywy najemniku, powrócisz do akcji w mgnieniu oka dzięki krótkiemu czasowi wczytywania gry z SSD. 

Wydawca CI Games dokłada także do edycji na PS5 darmowe DLC “Crossbow Carnage” z zestawem broni, włącznie z uwielbianą przez fanów serii morderczą kuszą oraz innymi równie potężnymi broniami. W tej wersji gry dołączone jest także niedawne duże rozszerzenie, “Butcher’s Banquet”, które przenosi graczy do nowej, pustynnej okolicy, oferując ogromne połacie terenu do eksploracji, wraz z bujnie zarośniętymi oazami, zdradziecko wyglądającymi wodospadami, a także enigmatycznymi świątyniami. Gracze będą przemierzać te okolice, starając się wyeliminować zagrożenie, w obliczu którego znajduje się region Kuamar. 

 Edycja Elite SGWC2 na PS5 zapewnia następujące usprawnienia i dodatki:

  • Ulepszona jakość obrazu oraz tekstur
  • Możliwość wyboru ustawień graficznych między Trybem Wizualnym (4K, 30 FPS) a Trybem Wydajnościowym (2K, 60FPS) 
  • Adaptacyjne spusty DualSense
  • Haptyczne wibracje
  • Znacznie skrócone czasy ładowania, zoptymalizowane pod dysk SSD
  • Pakiet DLC “Mordercze kusze”: kusza, rewolwer Mad Sheriff 9,  karabin szturmowy Car K8, skórka broni Zebra
  • Rozszerzenie “Butcher’s Banquet”

SGWC2 opowiada historię Ravena – płatnego zabójcy-snajpera operującego w pogrążonym w bezprawiu Kumarze. Najemnika czeka cały szereg wymagających zleceń, które mają pomóc w obaleniu bezlitosnej dyktatury w regionie. Gra wyróżnia się mapami z otwartym terenem oraz ogromną gamą misji, które można przejść na wiele różnych sposobów. Swobodę rozgrywki i działań podkreśla bogaty arsenał realistycznych broni i gadżetów, jak również masa umiejętności oraz ekwipunku do odblokowania. Niezmiennie ważną pozostaje najbardziej charakterystyczna cecha serii – niespotykany nigdzie indziej poziom realizmu przy operowaniu karabinem snajperskim.

SGWC2 jest już dostępny na PS5 w wydaniu pudełkowym oraz cyfrowym w cenie za ok. 160,00 PLN, a także w edycjach na PS4, Xbox Series X/S, Xbox One i PC. 

Więcej informacji na temat Sniper Ghost Warrior Contracts 2 można znaleźć na stronie www.SniperGhostWarriorContracts2.com