Skip to main content
Bez kategorii

Sniper Ghost Warrior 3: prezentacja z komentarzem twórców dostępna w sieci

By 22 lipca 201528 maja, 2021No Comments

CI Games upublicznia pokaz, który na targach E3 był dostępny jedynie za zamkniętymi drzwiami.

WARSZAWA, Polska – 22 lipca 2015 – Pierwsza prezentacja Sniper Ghost Warrior 3, która do tej pory pokazywana była tylko prasie i przedstawicielom branży, jest już dostępna na oficjalnym kanale YouTube CI Games: link do filmu. Komentarz Jessa Lebow, który nad grą pracuje jako Lead Narrative Designer, dostarcza wielu cennych informacji na temat najnowszej produkcji warszawskiego studia.

Prezentowane na tegorocznym E3 demo spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem. Wzmocnione tak pozytywnym jego odbiorem CI Games szykuje się wlaśnie do Gamescomu, największych i najważniejszych targów branżowych w Europie. Za zamkniętymi drzwiami pokazywane będzie tam zupełnie nowe demo, z kolei na otwartej dla wszystkich przestrzeni zagrać będzie można w poziom pokazywany w czerwcu na E3.

Sniper Ghost Warrior to najpopularniejsza marka CI Games, do tej pory na świecie sprzedało się ponad 5,5 miliona sztuk gier z tej serii. Jej trzecia odsłona będzie dopieszczonym, wysokobudżetowym tytułem, w którym otwarty świat i nielinowa narracja dadzą graczom swobodę wyboru podczas złożonych, rozbudowanych misji – coś, czego lubiący wymagające taktycznego myślenia produkcje tak bardzo oczekują.

SGW3 to najambitniejsza jak do tej pory gra CI Games, które ma się świetnie po wydaniu docenionego na całym świecie Lords of the Fallen, swojego pierwszego tytułu z segmentu AAA. Doświadczonym zespołem deweloperskim odpowiadającym za tę tworzoną od zera produkcję kieruje Paul S. Robinson, Creative Director i były Marine, który oprócz służby wojskowej ma na koncie także 20-letnią karierę jako twórca gier. Lead Narrative Designerem, z którym prasa może przeprowadzać wywiady w czasie Gamescomu, jest Less Lebow, pisarz i weteran branży, który pracował nad mnóstwem znakomitych tytułów, by wymienić tylko League of Legends, Far Cry czy Guild Wars.

Więcej informacji na temat CI Games i Sniper Ghost Warrior 3 znaleźć można pod następującymi linkami: