Skip to main content
AktualnościUnited Label

Śmierć nadciąga! Soulslike’owa gra boss rush Eldest Souls już dziś rozpęta jesień średniowiecza na wszystkich platformach!

By 29 lipca 2021No Comments

Eldest Souls wciągnie graczy dynamiczną walką, rozbudowanymi opcjami personalizacji oraz wywołującymi ciarki zadaniami.

Oczekiwana soulslike’owa gra boss rush Eldest Souls ujrzy światło dzienne, by od razu przykryć je mrokiem brutalnej walki, która gwarantuje wyzwanie nawet dla najbardziej wymagających graczy. Wydana przez United Label niezależna gra dostępna jest na PS5, PS4, Xbox Sereis X|S, Xbox One, Nintendo Switch, i PC za ok. 80 zł

Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna premierowego Eldest Souls:

Deweloperzy z Fallen Flag Studios stworzyli grę skupioną na wymagającej walce. Gracze spotkają w Eldest Souls precyzyjnie zaprojektowanych bossów, w starciu z którymi liczyć się będą ułamki sekund. Dynamiczna jatka toczona jest tu w zachwycającej i klimatycznej oprawie pixel artu, przygotowanego z dbałością o każdy 16-bitowy detal. Podczas konfrontacji nie ma jednak czasu na podziwianie piękna Cytadeli – ten monumentalny pomnik tryumfu ludzkości został zapomniany na wieki, a trzewia budynku wypełnia mrok.

Eldest Souls skupia się jedynie na najtrudniejszych pojedynkach – starciach z bossami. Każdy ze Starych Bogów to nowe i wyjątkowe wyzwanie dla gracza. Od pokonanych wrogów można przejąć ich niebiańską moc, która pozwala graczowi odblokować unikalne talenty i umiejętności. Za ich pomocą może na wiele sposobów spersonalizować swój styl walki.

Eldest Souls opowiada historię tajemnicy Starych Bogów. Mściwy panteon sprowadził Zagładę na świat, zamieniając żyzną ziemię w pustynię, a rzeki w wyschnięte koryta. Gracze muszą przemierzyć rozległą Cytadelę i odnaleźć sprawców zniszczenia. W mrocznej twierdzy spotkają wiele intrygujących postaci niezależnych z wciągającymi zadaniami oraz serię tajemnic, które wyjaśnią dlaczego Bogowie zostali uwięzieni.

Główne cechy gry: 

  • Zajadła, dynamiczna walka, inspirowana grami soulslike
  • Seria unikalnych starć w stylu boss rush
  • Intrygujące postaci niezależne oraz wciągające zadania
  • Wspaniała pixel-artowa grafika, dopracowana w każdym calu
  • Rozbudowane drzewka rozwoju postaci, pozwalające na pełną personalizację stylu walki

Eldest Souls jest dostępne od dzisiaj za ok. 80 zł na PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch i PC. 

Więcej informacji na temat gry można znaleźć na: unitedlabelgames.com/eldest-souls oraz oficjalnym Facebooku i Twitterze

Pełny presskit jest dostępny tutaj.