Skip to main content
AktualnościLords of The Fallen

Lords of the Fallen: Lato w Axiom i Umbralu

By 15 września 2023No Comments

Dzisiejszy dzień jest kamieniem milowym dla HEXWORKS i CI Games: Lords of the Fallen zadebiutuje już za cztery tygodnie na PC, Xbox Series X|S i PlayStation®5! W ciągu ostatnich miesięcy zaczęliśmy udostępniać coraz więcej informacji o tym, co będzie jednym z naszych  ajważniejszych nowych wydań w historii, więc chcieliśmy podsumować niektóre z ostatnich niesamowitych wydarzeń.

W lipcu zorganizowaliśmy dwa wydarzenia przedpremierowe – jedno w Los Angeles, a drugie w Londynie – w których wzięły udział dziesiątki największych światowych przedstawicieli mediów, w tym IGN, Gamesradar, PC Gamer, Gamestar, Jeuxvideo i Game Informer, a także czołowi  nfluencerzy, tacy jak Jesse Cox i Alanah Pearce. Doświadczyli oni pierwszych kilku godzin Lords of the Fallen, w tym epickiego spotkania z bossem Pietą. Reakcja na te wydarzenia była w przeważającej mierze pozytywna – IGN opisał Lords of the Fallen jako „pierwszą prawdziwą ‘next-genową’ grę z gatunku soulslike”, a Gamesradar nazwał oprawę wizualną gry „oszałamiająco imponującą”.

Brytyjscy i australijscy gracze mogli również zauważyć, że Lords of the Fallen zostało wyróżnione na okładce magazynu Future’s Play, a w sierpniu IGN opublikował serię filmów wideo w ramach inicjatywy IGN First, która omawiała tryb kooperacji, podział trzech szkół magii do  panowania w grze oraz serię wskazówek dotyczących walki bezpośrednio od niektórych programistów z HEXWORKS.

W sierpniu świat gier zwrócił swoją uwagę na Kolonię i targi Gamescom, gdzie Lords of the Fallen stanowiło część niesamowitej gamy gier prezentowanych podczas pokazu ‘Opening Night Live’ Geoffa Keighleya. ONL zaskoczyło widzów zupełnie nowym zwiastunem fabularnym, który  rzedstawiał Mrocznego Krzyżowca w jego podróży przeciwko powstałemu demonowi-bogowi, Adyrowi. Zaraz po tym wydaliśmy rozszerzoną wersję tego zapierającego dech w piersiach zwiastuna.

 

Podczas samych targów Gamescom do naszego teatru Lords of the Fallen w strefie rozrywki ustawiały się długie kolejki cierpliwych graczy, którzy czekali aby obejrzeć na żywo 20-minutowy pokaz rozgrywki przedstawiający zupełnie nowy, nigdy wcześniej nieprezentowany obszar gry. Miejsce to, nazwane Fitzroy Gorge, stanowiło niesamowite tło dla – między innymi – epickiej bitwy z Lightreaperem, niebiańską plagą Mournstead, usadowionym na swoim trójgłowym, skrzydlatym monstrum. Już teraz można się zapoznać ze zwiastunem, ale zadbaliśmy również o to, by uchwycić niektóre reakcje ludzi opuszczających salę kinową…

 

Odliczanie do premiery już się rozpoczęło i już niedługo rozpocznie się epicka przygoda w krainach Axiom i Umbral! Cieszymy się, że będziemy mogli podzielić się z wami tą podróżą.