Skip to main content
Sniper Ghost Warrior 3

E3 2015: Pierwsze prezentacje grywalnego dema Sniper Ghost Warrior 3

By 17 czerwca 2015No Comments

Podczas odbywających się od wtorku do czwartku targów E3, które mają miejsce w Los Angeles, CI Games prezentuje Sniper Ghost Warrior 3, i to zarówno w formie nieinteraktywnego pokazu, jak i grywalnego dema. Warszawskie studio opublikowało już pierwsze fragmenty rozgrywki z kolejnej odsłony swojej snajperskiej serii: link do filmu.

„Swój następny duży tytuł będziemy szczegółowo prezentować na tegorocznym E3. Jesteśmy już na zaawansowanym etapie produkcji”, powiedział przed targami Marek Tymiński, prezes CI Games. „Naszym celem jest wyniesienie serii na nowy poziom i nie możemy się już doczekać pierwszych pokazów, podczas których damy graczom przedsmak tego, co dla nich przygotowujemy”.

Sniper Ghost Warrior to najpopularniejsza marka CI Games, do tej pory na świecie sprzedało się ponad 5,5 miliona sztuk gier z tej serii. Jej trzecia odsłona będzie dopieszczonym, wysokobudżetowym tytułem, w którym otwarty świat i nielinowa narracja dadzą graczom swobodę wyboru podczas złożonych, rozbudowanych misji – coś, czego lubiący wymagające taktycznego myślenia produkcje tak bardzo oczekują.

SGW3 to najambitniejsza jak do tej pory gra CI Games, które ma się świetnie po wydaniu docenionego na całym świecie Lords of the Fallen, swojego pierwszego tytułu z segmentu AAA. Doświadczonym zespołem deweloperskim odpowiadającym za tę tworzoną od zera produkcję kieruje Paul S. Robinson, Creative Director i były Marine, który oprócz służby wojskowej ma na koncie także 20-letnią karierę jako twórca gier. Lead Narrative Designerem, z którym prasa może przeprowadzać wywiady w czasie E3, jest Less Lebow, pisarz i weteran branży, który pracował nad mnóstwem znakomitych tytułów, by wymienić tylko League of Legends, Far Cry czy Guild Wars.