Skip to main content
Sniper Ghost Warrior 3

CI Games przełożył datę premiery Sniper Ghost Warrior 3 na 25 kwietnia 2017 r.

By 6 marca 2017No Comments

CI Games ustaliło nową datę premiery gry Sniper Ghost Warrior 3. Produkcja trafi do graczy na całym świecie w dniu 25 kwietnia 2017 r. Zespół deweloperów CI Games wykorzysta dodatkowe 3 tygodnie na wprowadzenie finalnych poprawek w oparciu o informacje zwrotne otrzymane od graczy w trakcie beta testów.

Na początku lutego spółka przeprowadziła otwarte testy beta z udziałem graczy z całego świata. Dzięki nim spółka zebrała informacje zwrotne dotyczące gry.

– „Pracujemy bardzo ciężko przy tworzeniu gry Sniper Ghost Warrior 3- to bardzo ambitny projekt w otwartym świecie dający nowy początek serii. Zdecydowaliśmy się na zamianę daty premiery, aby wprowadzić ostatnie poprawki do gry, wpływające na pozytywny odbiór Sniper Ghost Warrior 3 przez graczy na całym świecie.” – powiedział Marek Tymiński, prezes CI Games.

Dodatkowe 3 tygodnie pozwolą wdrożyć rozwiązania, które odpowiedzą na uwagi graczy i jednocześnie w pełni wykorzystać efekt prowadzonych już działań marketingowych.

– „Choć decyzja o przełożeniu daty premiery gry nie jest najlepszą informacją dla graczy i inwestorów, to jesteśmy przekonani, że końcowe zmiany spowodują jeszcze lepsze wrażenia i spełnienie oczekiwań graczy.” – dodał Marek Tymiński.

Sniper Ghost Warrior 3 to największy i najbardziej ambitny projekt w historii warszawskiego studia. Premiera gry odbędzie się 25 kwietnia 2017 r. równocześnie na wszystkich rynkach i na najważniejsze platformy – PlayStation 4, Xbox One i komputery PC.

sgw3