Skip to main content
Aktualności

SNIPER GHOST WARRIOR CONTRACTS 2 Z PONAD MILIONEM SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY. SERIA FPS’ÓW OD CI GAMES SPRZEDAŁA W SUMIE PONAD 13 MILION KOPII

By 25 maja 202227 maja, 2022No Comments

25th Maja 2022, Londyn.

CI Games (CIG) podało najnowsze dane sprzedażowe ostatniej gry z serii Sniper Ghost Warrior. Wydany 4 czerwca 2021 Sniper Ghost Warrior Contracts 2 w tym tygodniu przekroczył próg miliona sprzedanych kopii. Od premiery pierwszej gry w snajperskiej serii, wszystkie jej tytuły sprzedały X milionów egzemplarzy, a każda kolejna odsłona była lepsza od poprzedniczki.

“Osiągnęliśmy istotny kamień milowy w mniej niż rok od premiery i jednocześnie szybciej od poprzedniczki. Jest to najlepszym dowodem ciężkiej pracy i zaangażowania ekipy z Underdog Studios. Dziękujemy naszym wiernym fanom, którzy od ponad dekady są z nami oraz witamy wszystkich nowych graczy, którzy pomogli nam odnieść ten sukces” – powiedział Marek Tymiński, prezes CI Games.

SGWC 2 szybko stała się najlepiej ocenianą grą w serii, zbierając pochwały od mediów i fanów. Tytuł cieszy się oceną użytkowników Steam na poziomie 85%. Gra została stworzona przez wewnętrzne studio deweloperskie CI Games – Underdog Studio, które za cel stawia sobie ciągły rozwój i ulepszanie wciągających doświadczeń dla graczy  poprzez tworzenie nowych mechanik rozgrywki. W przypadku SGWC 2 było to wprowadzenie do gry jednego z ulubionych elementów fanów – strzałów do celu z ponad 1 km. Twórcy z Underdog Studio obecnie ciężko pracują nad zdefiniowaniem ekscytującej przyszłości dla serii, która zapewni, że kolejna jej odsłona ponownie przewyższy poprzedniczkę.