Skip to main content
Aktualności

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 – premiera na PS5 w drugiej połowie 2021 r.

By 7 maja 20212 czerwca, 2021No Comments

CI Games zapowiedziało, że premiera oczekiwanej gry Sniper Ghost Warrior Contracts 2 na PlayStation 5 odbędzie się w późniejszej części 2021 r. z powodu nieoczekiwanych problemów technicznych.

Premiera gry na PS4, Xbox One, Xbox Series X|S oraz PC pozostaje niezmieniona i odbędzie się 4 czerwca 2021 r. CI Games jest pewne stanu i jakości gry na tych platformach, a doświadczony zespół już pracuje nad zapewnieniem równie wysokiego standardu rozgrywki na PS5.

Ze względu na opóźnienie, CI Games zapowiedziało, że pierwszy większy dodatek do gry (zawierający jedną rozległą mapę oraz nowe zlecenia) będzie dostępny za darmo dla graczy na wszystkich platformach. DLC jest obecnie w produkcji, a więcej informacji na jego temat pojawi się w późniejszym terminie.

Dodatkowo, posiadacze zarówno cyfrowej, jak i fizycznej wersji Sniper Ghost Warrior Contracts 2 na PS4 otrzymają darmowe, cyfrowe ulepszenie gry do wersji PS5, gdy ta pojawi się na rynku. Dzięki temu posiadacze PS5 mogą bez obaw sięgnąć po wersję gry z poprzedniej generacji. Na konsolach najnowszej generacji gracze będą mogli korzystać z natywnej rozdzielczości 4K, ulepszonych tekstur i efektów graficznych oraz szybkiego ładowania z dysku SSD.

-Nie mogliśmy przewidzieć napotkanych problemów. Mogę zapewnić graczy, że bardzo doświadczony, profesjonalny i oddany zespół pracuje wraz z ekspertami Sony oraz dostawcą silnika nad zapewnieniem posiadaczom PS5 najlepszego doświadczenia snajperskiego, na jakie zasługują. Darmowa aktualizacja do wersji na PS5 będzie dostępna zarówno dla posiadaczy fizycznych i cyfrowych wersji na PS4 – zapewnia Tobias Heussner, producent wykonawczy w CI Games.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 przeniesie gameplay bestsellerowej serii CI Games na nowy poziom. Gracze będą mogli oddać strzały do celów oddalonych o ponad kilometr (rekord w serii), zwiedzić olbrzymie mapy-piaskownice, używać realistycznych broni i gadżetów. Ulepszona grafika i silnik gry pozwolą przeżyć graczom najlepsze doświadczenie bycia strzelcem wyborowym.

Zamówienie przedpremierowe na wersje konsolowe gry dostępne są u wybranych sprzedawców. Grę w wersji PC można zamówić już teraz na Steam. Wersja przedpremierowa da graczom dostęp do ekskluzywnych broni i skórek do broni.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 będzie dostępny za 99,99 zł na PC i 149,99 zł na konsolach.