Skip to main content
AktualnościLords of The Fallen

Lords of the Fallen debiutuje dziś na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S

By 13 października 2023No Comments

Pozdrowienia dla Nosicieli Lampy. Dziś ma miejsce premiera naszej największej i najbardziej ambitnej gry w historii – Lords of the Fallen! To była niesamowita podróż dla całego zespołu, szczególnie dla naszych fantastycznych deweloperów z HEXWORKS, którzy pracowali niestrudzenie przez prawie cztery lata, aby opracować niesamowity tytuł z gatunku RPG akcji, a także dla naszych partnerów i wszystkich w CI Games, którzy wspierali rozwój Lords of the Fallen na całym świecie w ciągu ostatnich kilku lat.

Lords of the Fallen wykorzystuje w pełni moc silnika Unreal Engine 5 – pierwszej gry action-RPG, która to robi – aby dostarczyć to, co IGN opisuje jako „niesamowitą grę soulslike z fantastycznym założeniem podwójnej rzeczywistości”, która pozwala graczom płynnie przechodzić z Axiom, brutalnego i bezlitosnego świata żywych, do Umbral, koszmarnego świata umarłych.

An armour clad warrior holding a sword stands on a cliff edge. The Lords of the Fallen logo is displayed above their head. Scores for the game surrounds the logo and the warrior.

W tym tygodniu ukazała się również oficjalna ścieżka dźwiękowa Lords of the Fallen, wydana we współpracy z Laced Records. Album składający się z 36 utworów jest już dostępny na platformach streamingowych, a jego premiera poprzedza zbliżającą się przedsprzedaż i wydanie limitowanego, potrójnego zestawu LP. Ścieżka dźwiękowa, napisana przez wielokrotnie nagradzanych kompozytorów Crisa Velasco (Bloodborne, Resident Evill VII: Biohazard) i Knuta Avenstroup Haugena (Lords of the Fallen 2014, Conan Exiles), została nagrana z 80-osobową Budapest Scoring Orchestra wraz z chórem, sopranistką Eurielle, kontraltem Jess Dandy i Davidem Cohenem, głównym wiolonczelistą London Symphony Orchestra.