Skip to main content
AktualnościLords of The Fallen

GAMEPLAY THE LORDS OF THE FALLEN POKAZANY PODCZAS GAME AWARDS 2022

By 9 grudnia 2022No Comments

Londyn, 9 grudnia 2022

Deweloperzy z należącego do CI Games studia HEXWORKS pokazali pierwszy fragment gameplayu z wyczekiwanej, osadzonej w świecie dark fantasy  gry action-RPG – The Lords of the Fallen. Napędzany silnikiem Unreal Engine 5 reboot hitu z 2014 r. pojawi się na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S w przyszłym roku. Grę można dodać do wishlist na każdej platformie już teraz.

 

 

Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna The Lords of the Fallen tutaj

Tysiąc lat po wydarzeniach z poprzedniej gry, The Lords of the Fallen zabierze graczy w nową, epicką podróż poprzez rozległy świat. U podstaw istnienia tej mrocznej krainy leży podział na królestwo żywych i umarłych. Gracze będą podróżować pomiędzy oboma tymi światami, z których każdy przedstawi unikalne ścieżki, zadania poboczne, postaci niezależne, wrogów i skarby, które zagwarantują niezapomnianą RPG’ową przygodę.

Zwiastun pokazuje jedynie ułamek mrocznej wędrówki, która czeka graczy w zapierającym dech w piersiach, wielopoziomowym świecie, którego obszar będzie pięć razy większy od tego z poprzedniej odsłony serii. By przetrwać, bohaterowie będą musieli opanować dynamiczną, płynną walkę, która oferuje szeroki arsenał niszczycielskich broni i potężnych zaklęć do wykarczowania krwawej ścieżki pośród hord zatrważających demonów, zastępów przerażających nieumarłych i potężnych bossów. Gra zaoferuje również płynne przejście do trybu multiplayer, w którym dwójka śmiałków może stanąć do walki ramię w ramię przeciw zastępom wrogów.

“Po niezwykłym przyjęciu zwiastuna zapowiadającego grę, nie mogliśmy się doczekać, by pokazać światu nagrania z samej gry, które obrazują koncepcję The Lords of the Fallen oraz atmosferę i jakość tytułu. Skupiając się wyłącznie na platformach obecnej generacji, możemy przedstawić naszą wizję dark fantasy w pełnej skali i detalu. Jestem podekscytowany, by pokazać jeszcze więcej efektów naszej pracy w nadchodzącym roku” – mówi Cezar Virtosu, Creative Director w HEXWORKS

Główne cechy gry:

  • Obszerny, połączony ze sobą świat – pięciokrotnie większy niż obszar pierwszej odsłony
  • Rozbudowana rozgrywka RPG – olbrzymia liczba postaci do poznania i historii do odkrycia
  • Taktyczna walka – dynamiczny, płynny i wymagający system walki
  • Niszczycielska magia – olbrzymia liczba ofensywnych i defensywnych zaklęć do opanowania
  • Płynny multiplayer online – niczym nieprzerwana eksploracja świata w trybie kooperacji
  • Stwórz własną legendę – pełna dowolność w personalizacji postaci i jej rozwoju

The Lords of the Fallen powstaje na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Gracze mogą dodać grę do wishlisty na Steam i w sklepach online na konsolach.

Więcej informacji: www.thelordsofthefallen.com.

Nowy key art i inne materiały dostępne są tutaj.

Linki:

Oficjalna strona: www.thelordsofthefallen.com

Twitter: www.twitter.com/lotfgame 

YouTube: www.youtube.com/c/cigames 

#DareToHope

 

O Hexworks

Studio powstało w 2020 r. jako część grupy CI Games. Składa się z 75 doświadczonych deweloperów należących do różnorodnych kultur z całego świata. W porównaniu z większymi studiami Hexaworks stawia na styl dewelopmentu rodem z gier niezależnych i chce dać swój wkład w gatunku fantasy action RPG swoim pierwszym tytułem – The Lords of the Fallen.

Więcej informacji można znaleźć na: hexworks.com.

 

O CI Games

CI Games to niezależny globalny deweloper i wydawca gier wideo ze biurami oraz studiami produkcyjnymi w Warszawie, Barcelonie, Bukareszcie, Wielkiej Brytanii oraz w Stanach Zjednoczonych. Założona w 2002 r. spółka jest znana na świecie z serii Sniper Ghost Warrior (ponad 14 mln sprzedanych egzemplarzy) oraz Lords of the Fallen (ponad 10 mln graczy). W 2018 r. CI Games powołało spółkę córkę – United Label, która skupia się na produkcji mniejszych, ale ambitnych gier, takich jak: Röki, Eldest Souls, czy Tails of Iron. Zespół weteranów branży w Hexworks, nowe studio specjalizujące się w grach action-RPG, pracuje obecnie nad najbardziej ambitnym projektem CI Games – The Lords of the Fallen.