Skip to main content
Sniper Ghost Warrior 3

Legendarny McMillan TAC-338A już dostępny w Sniper Ghost Warrior 3

By 7 czerwca 201728 maja, 2021No Comments

Model bazujący na prawdziwym karabinie snajperskim – McMillan TAC-338A, jest już dostępny do pobrania dla gry Sniper Ghost Warrior 3 w ramach przepustki Season Pass na platformach PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Poczuj moc tej legendarnej broni używanej przez Chrisa Kyle’a (znanego z filmu „American Sniper”) i sprawdź swoje umiejętności strzeleckie na polu bitwy.

Zobacz zwiastun:

Kontynuujemy nasze wsparcie dla gry i słuchamy głosów graczy, które nieustannie do nas docierają. Sniper Ghost Warrior 3 to bez wątpienia największa gra stworzona dotychczas przez studio CI Games i jesteśmy niezmiernie dumni ze skali, jaką udało się osiągnąć przy tym projekcie. W ramach podziękowań dla wszystkich graczy przygotowaliśmy infografikę zawierającą imponujące fakty o grze i jej zawartości.

Rozmiary gry staną się jeszcze większe dzięki nadchodzącym dodatkom DLC zaplanowanym w ramach Season Pass, m.in. rozszerzeniu „Sabotaż” – naszej następnej kampanii w trybie jednoosobowym, która rozszerzy historię opowiedzianą w grze Sniper Ghost Warrior 3.

mcmillan1

mcmillan2

mcmillan3

 

statistics_sgw3