Skip to main content
Sniper Ghost Warrior 3

Aktualizacja Sniper Ghost Warrior 3 od CI Games

By 28 kwietnia 201728 maja, 2021No Comments

Od Marka Tymińskiego, CEO CI Games:

„Na samym początku, chcielibyśmy podziękować każdemu kto nas wspierał w staraniach stworzenia najlepszego doświadczenia snajperskiego jak tylko możliwe. Stworzenie gry na skalę Sniper Ghost Warrior 3 wymaga ogromnego wysiłku – chcemy zapewnić, że jesteśmy w pełni oddani temu, by gra była jeszcze lepsza, jako że będziemy wspierać tę produkcję również po premierze.

Gra jest dobrze odbierana na rynku i jednocześnie zbieramy cenne komentarze od społeczności graczy. Pozwala nam to dokonywać kolejnych kroków, które pomogą stać się grze Sniper Ghost Warrior 3 jeszcze lepszą. Chciałbym jednocześnie wyjaśnić nasze plany na dalsze wsparcie gry:
1. Zanim wypuścimy dalszą dodatkową zawartość do gry, zespół będzie starannie pracował nad optymalizacją gry Sniper Ghost Warrior 3 by zapewnić mniej problemów z wydajnością i czasami ładowania.
2. Dopiero w momencie, w którym uznamy, że odpowiednie kroki mające na celu usprawnienie gry zostały wprowadzone, zaczniemy dodawać do gry tak upragnioną zawartość jak na przykład mocno wyczekiwany tryb wieloosobowy.

Jesteśmy w 100% oddani tworzeniu najlepszych gier jakie możemy. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierali do tej pory. Nie moglibyśmy tego osiągnąć bez Waszej pomocy.

Z poważaniem,
Marek Tymiński