INFORMACJE KONTAKTOWE

  • Tel: +48 22 718 35 00

  • Fax: +48 22 718 35 01

  • info@cigames.com

INFORMACJE KONTAKTOWE

  • Tel: +48 22 718 35 00

  • info@cigames.com

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

[recaptcha]

Warszawa

Poznaj wyjątkowe miasto, w którym znajduje się nasze biuro

Czy wiesz …?

Które z europejskich miast posiada niesamowitą panoramę łączącą styl starej Europy z nowoczesnymi biurowcami?

Panorama tego miasta jest cudowną kombinacją klasycznego i współczesnego stylu architektonicznego. 70 lat temu to miasto było morzem gruzów, dziś zobaczysz tu fascynujące budynki zaprojektowane przez najlepszych architektów świata. Podpowiedź: to nie Berlin.

Które miasto, według National Geographic, posiada jedną z najpiękniejszych miejskich plaż świata?

Podpowiedź: To nie Sydney

W samym sercu miasta leży cicha plaża ze złotym piaskiem. W lecie możesz zrelaksować się na niej z przyjaciółmi i rodziną lub rozpalić ognisko nieopodal rzeki.

Które z europejskich stolic ma najnowocześniejszy, najefektywniejszy i najczystszy system komunikacji miejskiej?

Długość linii tramwajowych wynosi prawie 270 kilometrów. Tysiące autobusów docierają do niemal każdego zakątka miasta. W 70 samoobsługowych stacjach możesz wynająć jeden z 1100 rowerów miejskich, a nowoczesne i czyste metro wciąż się rozbudowuje, by połączyć jeszcze więcej dzielnic tego tętniącego życiem miasta.

Podpowiedź: To nie jest ani Londyn ani Madryt.

W którym europejskim mieście połowa ludności jest poniżej 35 roku życia?

Młodzi mieszkańcy tego miasta mają możliwość bawić się i spotykać z przyjaciółmi w tysiącach kawiarni i klubów. Możesz pójść do hipsterskiego baru lub krążyć od klubu do klubu tańcząc do muzyki znanych DJów. Odpręż się i zasmakuj w cudownym jedzeniu każdej kuchni świata, w najwyżej ocenianych restauracjach. Podpowiedź: to nie Barcelona.

Które miasto oferuje spektakl światła?

W tym mieście możesz odwiedzić Muzeum Neonów. Podczas wiosny i lata tysiące ludzi przychodzi z kolei do parku fontann spektakl wodno-świetlno-laserowy.

W którym dużym europejskim mieście jego mieszkańcy nie zaznają smogu?


Podpowiedź: To nie Praga
Tylko 20 minut zajmuje dojazd samochodem z centrum miasta do serca puszczy nazywanej „zielonymi płucami miasta”. Jeżeli masz ochotę na wędkowanie lub sporty wodne, wystarczy jedyne 30 minut w autobusie miejskim, by dojechać nad malownicze i czyste jezioro. Nawet nie musisz wyjeżdżać z miasta, by w lecie w jednym z wielu parków jeździć na rolkach i rowerze lub iść na jogging lub zjeżdżać na nartach w zimie.

W jakim mieście możesz prowadzić dobre i bezpiecznie życie?

To miasto zajęło 15 miejsce na świecie ze względu na dostępność uczelni wyższych. Znajdziesz wszystkie niezbędne placówki do nauczania dla swoich dzieci. Warto dodać, że według raportu PwC wskaźnik przestępczości jest relatywnie niski. Możesz zwiedzać to miasto po zmroku bez obaw o siebie ani o swoją rodzinę.

Warszawa

Miasto miłości